Zaznacz stronę

Pokój dziecięcy powinien być przestrzenią bezpieczną i przyjazną dla maluchów. Nie może zabraknąć w nim miejsca na zabawę, ale również na prywatność. Ogromną popularnością cieszą się więc praktyczne i bardzo efektowne namioty tipi – dostępne w ofercie naszego sklepu w wielu wariantach wzorniczych i kolorystycznych dla chłopców i dziewczynek. 

Namiot tipi dla dziecka – jakie ma zastosowania?

Namioty tipi stanowią wyposażenie wnętrza pokoju dziecięcego, pełniące w nim podwójną rolę – praktyczną i dekoracyjną. W namiocie maluch może stworzyć swoją strefę komfortu, bezpieczeństwa i prywatności. Miejsce to nadaje się zarówno do zabawy, jak i do nauki, czytania czy wypoczynku. Jednocześnie tipi stanowi piękną i ciekawą ozdobę pomieszczenia, a także ułatwia utrzymanie w nim czystości – zabawki i książeczki zamiast gromadzić się w różnych kątach pokoiku, mają swoje miejsce wewnątrz namiotu, gdzie dziecko może bawić się nimi i przeglądać je leżąc na wygodnej macie lub w podparciu o miękkie poduszeczki. 

Czym wyróżniają się namioty tipi od Ewox?

Chociaż tipi dla dzieci to bardzo modny produkt, nie każdy wykonany jest równie starannie i z dbałością o detale. W przypadku namiotów Ewox konstrukcja oparta jest na solidnych i naturalnych materiałach. Szkielet tipi tworzą kije z surowego drewna, oszlifowanego i zaokrąglonego na końcach dla pełnego bezpieczeństwa maluchów. Ścianki namiotu tworzy z kolei wysokiej jakości tkanina bawełniana – hipoalergiczna i oddychająca. Każdy model tipi posiada matę z wypełnieniem wszytym na obwodzie do tkanin zewnętrznych, dzięki czemu podłoga namiotu nie przemieszcza się.

Oferta firmy Ewox: https://ewox.pl/173-tipi

Jej dodatkowym walorem jest także odporność na odkształcenia – nawet po wielu praniach. Namioty są skonstruowane funkcjonalnie i z pomysłem, dlatego stwarzają dla dziecka mnóstwo możliwości do kreatywnej zabawy. Wyposażone są w takie elementy dodatkowe, jak kosz na zabawki czy poduszki dekoracyjne, które zwiększają komfort korzystania z zabawki i dodają jej uroku. Produkty są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, co ułatwia ich dopasowanie do aranżacji wnętrza pokoju dziecięcego. 

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy warto kupić tipi dla dziecka to przeczytaj koniecznie ten artykuł https://ewox.pl/blog/tipi-dla-dziecka-czy-warto.